Rynek, Złoto, Meta Areny i Umiejętności Live
Przeglądaj aktualny stan gospodarki serwera, średnie zamożności postaci w poszczególnych przedziałach poziomów, analizuj balans broni i współczynniki wygranych na Arenie PvP oraz poznaj najczęściej wybierane umiejętności i poziom ich rozwinięcia w każdej klasie.
2,687
21.4
21,973
677
Arena PVP - Win Ratio i Balans Broni
Analiza pojedynków 1v1 na Arenie z rozbiciem na typy broni, współczynniki wygranych (Win Ratio), statystyki ataku i obrony oraz starcia bezpośrednie.
Filtr Poziomów Postaci na Arenie
Analizuj metę i skuteczność broni w konkretnym przedziale graczy (np. tylko starcia Endgame 80-99 lvl).
Zestawienie Broni: Liczba Walk i Win Ratio (WR)
Podsumowanie efektywności bojowej każdego typu uzbrojenia
| Typ Broni | Stoczone Walki | Wygrane / Porażki | Win Ratio (WR) | Popularność | Jako Atakujący | Jako Obrońca |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Miecz
SWORD
|
6,444 | 2,912 W / 3,532 L |
|
|
76.2% (2134W/665L) | 21.3% (778W/2867L) |
|
Sztylety
DAGGER
|
9,479 | 5,092 W / 4,387 L |
|
|
75.6% (3630W/1169L) | 31.2% (1462W/3218L) |
|
Topór
AXE
|
5,462 | 2,768 W / 2,694 L |
|
|
72.9% (2272W/844L) | 21.1% (496W/1850L) |
|
Łuk
BOW
|
6,917 | 3,477 W / 3,440 L |
|
|
78.9% (2584W/691L) | 24.5% (893W/2749L) |
|
Różdżka
WAND
|
10,250 | 5,282 W / 4,968 L |
|
|
76.4% (4217W/1305L) | 22.5% (1065W/3663L) |
|
Dzwon
BELL
|
5,085 | 2,416 W / 2,669 L |
|
|
68.4% (1660W/766L) | 28.4% (756W/1903L) |
|
Bez broni
BAREHANDS
|
309 | 26 W / 283 L |
|
|
0% (0W/36L) | 9.5% (26W/247L) |
Macierz Starć Bezpośrednich (Matchupy Klas vs Klas) Poziomy 1 - 99
Skuteczność broni w wierszu przeciwko broni przeciwnika w kolumnie (Win Ratio % oraz bilans pojedynków).
| Broń vs Przeciwnik |
Miecz
|
Sztylety
|
Topór
|
Łuk
|
Różdżka
|
Dzwon
|
Bez broni
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Miecz
|
50%
481W - 481L
(962 walk)
|
47.3%
639W - 711L
(1350 walk)
|
40.7%
328W - 477L
(805 walk)
|
47.1%
468W - 526L
(994 walk)
|
41.9%
682W - 946L
(1628 walk)
|
41.8%
279W - 388L
(667 walk)
|
92.1%
35W - 3L
(38 walk)
|
|
Sztylety
|
52.7%
711W - 639L
(1350 walk)
|
50%
1036W - 1036L
(2072 walk)
|
52.3%
640W - 584L
(1224 walk)
|
52.7%
826W - 741L
(1567 walk)
|
55.2%
1213W - 983L
(2196 walk)
|
58.7%
566W - 399L
(965 walk)
|
95.2%
100W - 5L
(105 walk)
|
|
Topór
|
59.3%
477W - 328L
(805 walk)
|
47.7%
584W - 640L
(1224 walk)
|
50%
311W - 311L
(622 walk)
|
50.3%
461W - 456L
(917 walk)
|
47.6%
626W - 690L
(1316 walk)
|
50.7%
274W - 266L
(540 walk)
|
92.1%
35W - 3L
(38 walk)
|
|
Łuk
|
52.9%
526W - 468L
(994 walk)
|
47.3%
741W - 826L
(1567 walk)
|
49.7%
456W - 461L
(917 walk)
|
50%
509W - 509L
(1018 walk)
|
49.8%
825W - 831L
(1656 walk)
|
54.2%
401W - 339L
(740 walk)
|
76%
19W - 6L
(25 walk)
|
|
Różdżka
|
58.1%
946W - 682L
(1628 walk)
|
44.8%
983W - 1213L
(2196 walk)
|
52.4%
690W - 626L
(1316 walk)
|
50.2%
831W - 825L
(1656 walk)
|
50%
1244W - 1244L
(2488 walk)
|
57.8%
510W - 373L
(883 walk)
|
94%
78W - 5L
(83 walk)
|
|
Dzwon
|
58.2%
388W - 279L
(667 walk)
|
41.3%
399W - 566L
(965 walk)
|
49.3%
266W - 274L
(540 walk)
|
45.8%
339W - 401L
(740 walk)
|
42.2%
373W - 510L
(883 walk)
|
50%
635W - 635L
(1270 walk)
|
80%
16W - 4L
(20 walk)
|
|
Bez broni
|
7.9%
3W - 35L
(38 walk)
|
4.8%
5W - 100L
(105 walk)
|
7.9%
3W - 35L
(38 walk)
|
24%
6W - 19L
(25 walk)
|
6%
5W - 78L
(83 walk)
|
20%
4W - 16L
(20 walk)
|
- |
resist_<broń>). Co 20 tur obrażenia rosną o 10% (mnożnik 1.0 -> 1.1 -> 1.2...), aby przełamywać impas w długich starciach. Przy limicie 250 tur wygrywa zawodnik z większą liczbą aktualnego HP.